Nejiro 9: Tanabata Idols Fest

 1. Offline

  Kyofu

  Użytkownik

  Postów: 1

  Strona interntowa: http://nejiro.pl
  Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/164913354298203/


  Nejiro to interdyscyplinarny festiwal poświęconym kulturze Kraju Kwitnącej Wiśni, której wiodącym tematem jest rysunek oraz animacja japońska. Zainteresowanie tą tematyką w Polsce, nie tylko nie słabnie ale stale zyskuje nowych fanów, wpisując się w młodzieżową popkulturę. Organizatorem Nejiro jest Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza”, które tworzy Nejiro od 2009 roku . Impreza stale się rozwija, z roku na rok gromadząc coraz większą ilość fanów.

  Dziewiąta edycja Nejiro, zabierze nas w samo serce święta Tanabata – tradycyjnego japońskiego festiwalu, stworzonego na cześć mitycznych kochanków.

  W tym roku, pragniemy nie tylko odtworzyć japoński festiwal, ale także tchnąć w niego nieco świeżego powiewu i przedstawić w bardziej współczesnym wydaniu. Stanie się to za sprawą naszych festiwalowych idolek, których kreacje zostały stworzone specjalnie na potrzeby Nejiro. Będą one sercem tegorocznego festiwalu, które zabije z całą swoją siłą podczas wyjątkowego koncertu, jaki gwiazdy z zespołu Sankyu dadzą w jego kulminacyjnym momencie.

  Dla Japończyków Tanabata to czas, w którym spełniają się życzenia. Mamy nadzieję, że stanie się tym również dla wszystkich, którzy odwiedzą w tym roku Nejiro. Pragniemy, aby uczestniczenie w naszym festiwalu było nie tylko dobrą zabawą, ale także pełnym i unikalnym doświadczeniem kultury Japonii.

  Nejiro 9: Tanabata Idols Fest


  CZAS:
  6-8 lipca 2018
  Godzina rozpoczęcia imprezy 14:00 (atrakcje od godziny 15:00)
  Program w niedzielę kończy się o godzinie 14:00.

  MIEJSCE:
  Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
  ul. Bursaki 12, 20-150 Lublin
  9 Kwiecień 2018 - 18:57 / #1