Losowy tytuł warto sprawdzić
    Kahanshin no Otsukiai
    One-Shot
     7.38
Ostatnio na Forum
Polecamy warto sprawdzić
 
Strona Główna » Regulamin Strony

Regulamin strony

Zasady które obowiązują na stronie:


§1. Zasady ogólne:

Każdy użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania zasad umieszczonych w tym regulaminie. Jest to regulamin ogólny, dotyczący całości strony.

I. Nieznajomość regulaminu – każdy ma obowiązek zapoznać się z regulaminem. Niezapoznanie się z nim nie uprawnia do nieprzestrzegania go. Każdy użytkownik podlega regulaminowi jednakowo.
II. Zmiany regulaminu - regulamin może zostać zmieniony w każdej chwili, użytkownicy są zobowiązani do śledzenia zmian w regulaminie. Każda zmiana będzie ogłaszana na stronie głównej.
III. Prawa administratora - administrator ma prawo w dowolnej chwili, bez podania przyczyny, dokonać dowolnej akcji w aspekcie strony.
IV. Prawa moderatora – moderator ma prawo do edytowania postów innych użytkowników, jeśli łamią one poniższe postanowienia regulaminu. Moderator może również (lecz nie musi) poprawiać błędy w postach (braki ogonków, przecinki, błędy ortograficzne).

§2. Zabronione treści:

Na stronie zabronione jest rozpowszechnianie treści:
- rasistowskich (wzywających do nienawiści rasowej),
- propagujących używki,
- umieszczania symboli faszyzmu, nazizmu, komunizmu i tym podobnych,
- obrażających drugą osobę, jej religię (wyznanie) i przekonania,
- prowokujących innych użytkowników do zbędnych kłótni (o tym, czy post powinien być ukarany, decyduje moderator/administrator) oraz będących ich częścią,
- linków do powyższych oraz do stron ze szkodliwym oprogramowaniem, działającym na szkodę użytkownika,
Właściciel jak i obsługa strony (jaki i forum) nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczanie przez użytkowników powyższych treści.

§3. Pisanie komentarzy:

Zabrania się umieszczania w komentarzach treści opisanych w punkcie 2 regulaminu. Dodatkowo:
- zabrania się floodowania (pisania wielu „!”, „?” oraz wielu emotikon),- pisania kolorami niebieskim oraz czerwonym (te zarezerwowane są dla administracji/moderacji).

§5. Avatary i sygnatury:

Każdy użytkownik ma prawo do umieszczenia avatara i sygnatury w swoim profilu, o ile nie łamią one postanowień punktu drugiego.
Wymiary:
- Avatar – maksymalny rozmiar to 100 px szerokości i 100 px wysokości.
- Sygnatura – maksymalny rozmiar to 500 px szerokości i 150 px wysokości.
- kolory czerwony oraz niebieski są zarezerwowane dla administratorów oraz moderatorów, prosimy nie używać tych kolorów w sygnaturach tekstowych.