24-09-2020, 09:54   news (Doujinshi)

Pomiędzy kończeniem kolejnych rozdziałów Orange Marmalade, zrobiłem doujina z Sword Art Online.

Można SAO lubić lub nie, ale doujin pierwsza klasa i w dodatku w pełnym kolorze!

Jeżeli macie na oku podobne dojiny (20-30 stron, kolor, nie za wiele tekstu), to piszcie w komentarzach. Może któryś zrobię, jeżeli mi się spodoba.

Krysto Komentarzy: 0
  10-01-2017, 17:14   news (Doujinshi)
Kolejny dojin z TLR Darkness, tym razem z Naną.

Oto nadchodzi. Postać Nany rośnie w siłę. Kiedy Nana się zawstydza przed swoim kochankiem, równocześnie wzmacia się chaos w świecie To Love-ru. Z punktu widzenia innych dziewczyn będzie to klęska.
Krysto Komentarzy: 1
  28-02-2016, 10:30   news (Doujinshi)
Powoli budzimy się ze snu zimowego, szykujcie się na mocne przyspieszenie!
Kolejny doujinshi z TLR Darkness, jest to bezpośrednia kontynuacja Momoiro Operation i Momoiro Passion.
Ciągle potrzebujemy minimum jednego typesettera!
Krysto Komentarzy: 1
  26-01-2014, 15:23   news (Doujinshi)

Już dawno nie było dojina, i to bardzo dawno. Postanowiłem coś z tym zrobić, i tak oto dostajecie teraz Harenchi Communication, doujinshi z To LOVE-Ru Darkness. Bohaterką tego dojina jest Kotegawa, poza Momo moja ulubiona postać z tej serii! Aby zaostrzyć Wam jeszcze bardziej apetyty napisze, że autorem jest ManiacStreet, czyli dostajemy zajebistą kreskę, czego więcej chcieć. Najlepszy dojin z Kotegawą!

Krysto Komentarzy: 2
  5-05-2013, 21:31   news (Doujinshi)

Minęło wiele miesięcy od wydania Akiko 4. Pewnie większość już zapomniała o tym tytule, ale my tutaj nie zapomnieliśmy. Pora powrócić do przygód Akiko.

 

Piąta część jest ostro zakręcona, jeżeli chcecie zobaczyć, jakie tajemnicze właściwości ma ten tajemniczy dżem Akiko, to koniecznie musicie przeczytać ten rozdział.

Krysto Komentarzy: 1
  8-04-2013, 20:30   news (Doujinshi)

Dawno nie było na stronie nowego dojina, oj dawno, trzeba to nadrobić. Łapcie doujinshi z Fate/stay night, świetny jest. Dojin ma tytuł T-MOON COMPLEX 3, niech was nie zmyli cyferka, nie ma wcześniejszych części, no dobra niby są, ponieważ to dojin do serii doujinshi z F/SN, skomplikowane prawda, ale seria nie jest serią hentai. Jako fan F/SN (gry VN) z chęcią bym te dojiny nie-hentai przetłumaczył, ale braki kadrowe są, czyli nic z tego.

 

Dobra na razie dosyć o dojinie, jest coś ważniejszego, ten tytuł jest debiutem nowej tłumaczki/korektorki w Ero-Senin, Miruku, oficjalnie witam cię w Ero, mam nadzieję, że dobrze będziesz się tutaj czuła, co zaowocuje wieloma skończonymi tytułami.

                                                                         usmiech

P.S.

Jak macie jakieś ulubione doujinshi, to zachęcam do wypisywania ich tutaj, może coś się nam spodoba i to przetłumaczymy.

 

Ach... To nie będzie ostatni dojin z Rin, oj nie będzie... xD

Krysto Komentarzy: 1