Losowy tytuł warto sprawdzić
  Chikan Densha De Dakishimete
  One-Shot
   8.21
Ostatnio na Forum
Polecamy warto sprawdzić
 
Strona Główna » 14+
  1-02-2022, 09:09   Manga / Seria/Tomik / Orange Marmalade
 • Autor:
 • Tytuł oryginalny:
  오렌지 마말레이드
 • Tytuł alternatywny:
  Pomarańczowy W(i)ek
 • Rok wydania:
  2011 - 2015
 • Gatunek:
 • Kategoria wiekowa:
  14+
 • Status projektu:
 • Przetłumaczone rozdziały:
  75/115
 • Sposób czytania:
  Od lewej do prawej strony
 • Tłumaczenie:
Opis:
Akcja rozgrywa się w czasach, gdy wampiry są wszechobecne w społeczeństwie, traktowane jak wyrzutki i zmuszone do ukrywania swojej tożsamości - mimo że dwieście lat temu podpisały traktat pokojowy, po którym zaspokajają swój głód jedynie świńską krwią - Pomarańczowy W(i)ek opowiada historię Baek Ma Ri, młodej wampirzycy, która ze względu na swoją naturę musiała stawić czoła wielkim trudnościom. Dziewczyna, której się bano i nienawidzono, została wypędzona z kilku dzielnic i pragnie osiedlić się wraz z rodziną w ich obecnym mieście. Jednak słodko pachnąca krew Jung Jae Min'a porusza coś w niej i sprawia, że nie może się oprzeć, aby nie ugryźć w szyję tego czarującego mężczyzny. Ma Ri musi teraz poradzić sobie z życiem po tym spotkaniu, ponieważ jej ofiara zaczyna się w niej zakochiwać.
Krysto Komentarzy: 67
  20-05-2017, 09:30   Manga / Seria/Tomik / Sekirei
Opis:
Sekirei to każde ze 108 pięknych stworzeń o nieznanym pochodzeniu. Wraz ze swoimi Ashikabi (ludzkimi partnerami) walczą se sobą o miano najlepszej. Sahashi Minato to 19-letni dwukrotny ronin. Gdy przypadkiem wpada na niego (dosłownie) Musubi, jego życie zmienia się o 180 stopni.
Krysto Komentarzy: 2
  10-04-2017, 10:45   Manga / Seria/Tomik / Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Opis:
Ise, miasto w prefekturze Mie na Honsiu. Ledwie stutysięczne, więc jak na Japonię maleńkie. Często odwiedzane przez turystów ze względu na malowniczą historyczną zabudowę i liczne zabytki. Ise jest także domem Yuuichiego Ezaki, zwyczajnego siedemnastolatka, który niedawno trafił do szpitala. Jak w przypadku większości chorych, wkrótce kuracja zaczyna przynosić efekty, a niesforny Yuuichi nie może znieść rutyny długotrwałej hospitalizacji i usiedzieć w miejscu.Już niebawem jednak spotka kogoś nowego. Z innego szpitala przeniesiona do Ise zostaje Rika Akiba, rówieśniczka Yuuichiego. Rika cierpi na wrodzoną wadę serca – niedomykalność zastawek; właściwie całe życie spędziła w szpitalu. Jak się domyślacie, po nieuniknionym spotkaniu nic nie będzie już takie samo… Opis pochodzi z shinden-underground.
Krysto Komentarzy: 1